Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Holiaci Strojček

Alpha Series

Holiaci Strojček Séria Alpha je kompaktný poloprofesionálny holiaci strojček, ktorý zvládne základné úlohy starostlivosti o tvár. Produkt, ktorý ponúka hygienické riešenia s inovatívnym prístupom v kombinácii s krásnou estetikou. Základom projektu je jednoduchosť, minimalizmus a funkčnosť v kombinácii s ľahkou interakciou používateľa. Kľúčom je radostná používateľská skúsenosť. Tipy sa dajú z holiaceho strojčeka ľahko vybrať a umiestniť do skladovacej časti. Dok je navrhnutý na nabíjanie holiaceho strojčeka a čistenie špičiek podporovaných UV svetlom vo vnútri úložnej časti.

Názov projektu : Alpha Series, Meno dizajnérov : Mert Ali Bukulmez, Meno klienta : Arçelik A.Ş.

Alpha Series Holiaci Strojček

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.