Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino „Pixel“ je základným prvkom obrázkov, návrhár skúma vzťah pohybu a pixel, ktorý sa stane témou tohto návrhu. „Pixel“ sa používa v rôznych oblastiach kina. V hale pokladne sa nachádza obrovská zakrivená obálka tvorená viac ako 6000 kusmi panelov z nehrdzavejúcej ocele. Stena vitríny je zdobená obrovským množstvom štvorcových pruhov vyčnievajúcich zo steny, ktorá predstavuje očarujúce meno kina. V tomto kine by si každý užil skvelú atmosféru digitálneho sveta vytvorenú súdržnosťou všetkých prvkov „pixelov“.

Názov projektu : Wuhan Pixel Box Cinema, Meno dizajnérov : Ajax Law, Meno klienta : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema Kino

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.