Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kávovar

Lavazza Desea

Kávovar Priateľský stroj navrhnutý tak, aby ponúkal kompletné balenie talianskej kultúry kávy: od espressa po autentické cappuccino alebo latte. Dotykové rozhranie usporiada výber do dvoch samostatných skupín - jednu pre kávu a druhú pre mlieko. Nápoje je možné personalizovať pomocou funkcií na zvýšenie teploty a mliečnej peny. Potrebná služba je označená v strede pomocou osvetlených ikon. Stroj je dodávaný so špeciálnym skleneným hrnčekom a používa tvarový jazyk Lavazza s kontrolovaným povrchom, vylepšenými detailmi a osobitnou pozornosťou na farby, materiály a materiály. skončiť.

Názov projektu : Lavazza Desea, Meno dizajnérov : Florian Seidl, Meno klienta : Lavazza.

Lavazza Desea Kávovar

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.