Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kávovar

Lavazza Idola

Kávovar Ideálne riešenie pre milovníkov kávy, ktorí hľadajú doma pravý taliansky zážitok z espressa. Dotykové užívateľské rozhranie s akustickou spätnou väzbou má štyri výbery a funkciu zvýšenia teploty, ktorá ponúka zážitok šitý na mieru pre každý vkus alebo príležitosť. Stroj indikuje chýbajúcu vodu, nádobu s plnými uzávermi alebo potrebu odstraňovania vodného kameňa pomocou ďalších osvetlených ikon a odkvapkávaciu misku je možné ľahko nastaviť. Dizajn s otvoreným duchom, kvalitným povrchom a sofistikovanými detailmi je evolúciou zavedeného jazyka jazyka Lavazza.

Názov projektu : Lavazza Idola, Meno dizajnérov : Florian Seidl, Meno klienta : Lavazza.

Lavazza Idola Kávovar

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.