Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kávovar

Lavazza Tiny

Kávovar Malý, priateľský kávovar na espresso, ktorý prináša autentický zážitok z talianskej kávy do vášho domova. Dizajn je radostne stredomorský - skladá sa zo základných formálnych stavebných blokov - oslavuje farby a používa dizajnový jazyk Lavazzy na povrchovú úpravu a detailov. Hlavný plášť je vyrobený z jedného kusu a má mäkké, ale presne kontrolované povrchy. Stredný hrebeň dodáva vizuálnu štruktúru a frontálny vzor opakuje horizontálnu tému, ktorá sa často vyskytuje na výrobkoch Lavazza.

Názov projektu : Lavazza Tiny, Meno dizajnérov : Florian Seidl, Meno klienta : Lavazza.

Lavazza Tiny Kávovar

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.