Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Otvorený Riadový Systém

Osoro

Otvorený Riadový Systém Inovatívnym charakterom spoločnosti OSORO je kombinovať kvalitný sklovitý porcelán a jeho typickú lesklú pokožku slonovinovej farby s funkciou vhodnou na uchovávanie potravín v chladničke alebo mrazničke a na varenie v parnej rúre alebo mikrovlnnej rúre. Jednoduchý, modulárny tvar s rôznymi prvkami sa dá stohovať, aby sa šetril priestor, flexibilne sa kombinoval a uzavrel viacfarebným silikónovým O-Sealerom alebo O-konektorom, aby v ňom jedlo zostalo dobre utesnené. OSORO sa dá univerzálne používať, čo eliminuje potrebu nášho každodenného života.

Názov projektu : Osoro, Meno dizajnérov : Narumi Corporation, Meno klienta : Narumi Corporation, Osoro.

Osoro Otvorený Riadový Systém

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.