Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kufrík Na Udržateľnosť

Rhita

Kufrík Na Udržateľnosť Montáž a demontáž navrhnutá z dôvodu trvalej udržateľnosti. S navrhnutým systémom inovatívnej pántovej konštrukcie sa znížilo 70 percent dielov, žiadne lepidlo alebo nýt na upevnenie, žiadne šitie vnútorného obloženia, čo uľahčuje opravu a zmenšilo sa 33 percent objemu nákladu, prípadne rozšíril kufor. životný cyklus. Všetky diely je možné zakúpiť jednotlivo, na prispôsobenie vlastného kufra alebo výmenu súčiastok, nie je potrebný vracajúci sa kufrík do opravárenského strediska, šetrí čas a znižuje uhlíkovú stopu pri preprave.

Názov projektu : Rhita, Meno dizajnérov : ChungSheng Chen, Meno klienta : Tainan University of Technology/Product Design Deparment.

Rhita Kufrík Na Udržateľnosť

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.