Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bežecké Medaily

Riga marathon 2020

Bežecké Medaily Medaila k 30. výročiu Medzinárodného maratónu v Rige má symbolický tvar spájajúci dva mosty. Nekonečne súvislý obraz reprezentovaný 3D zakrivenou plochou je navrhnutý v piatich veľkostiach podľa najazdených kilometrov medaily, ako napríklad celý maratón a polmaratón. Povrchová úprava je matná bronzová a na zadnej strane medaily je vyrytý názov turnaja a počet najazdených kilometrov. Stuha je zložená z farieb mesta Riga s prechodmi a tradičnými lotyšskými vzormi v súčasných vzoroch.

Názov projektu : Riga marathon 2020, Meno dizajnérov : Junichi Kawanishi, Meno klienta : RIMI RIGA MARATHON.

Riga marathon 2020 Bežecké Medaily

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.