Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
40 "led Tv

GlassOn

40 "led Tv Je to bezrámová kolekcia dizajnu s rôznymi dizajnovými riešeniami v rôznych veľkostiach so skleneným prvkom. Elegancia vytvorená s priehľadnosťou skla pokračuje s milosťou kovových povrchových úprav obklopujúcich displej vo veľkých rozmeroch. Bez obvyklého plastového predného krytu a rámu sa dizajn dotýka virtuálneho sveta a publika s drasticky zníženou hrúbkou v produktoch 40 ", 46" a 55 ". Celý kovový rám, ktorý drží sklenenú prednú časť, zvyšuje kvalitu dizajnu presnými detailmi pripojenia rôzne materiály.

Názov projektu : GlassOn, Meno dizajnérov : Vestel ID Team, Meno klienta : .

GlassOn 40 "led Tv

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.