Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Optická Inštalácia

Opx2

Optická Inštalácia Opx2 je optická inštalácia, ktorá skúma symbiotický vzťah medzi prírodou a technológiou. Vzťah, v ktorom vzorce, opakovanie a rytmus opisujú prirodzené formácie aj operácie výpočtových procesov. Výhradná geometria zariadení, okamžitá nepriehľadnosť a / alebo hustota zariadení sa podobajú javu šoférovania na kukuričnom poli alebo sa vysvetľujú v technológii pri pohľade na binárny kód. Opx2 vytvára zložitú geometriu a je výzvou pre vnímanie objemu a priestoru.

Názov projektu : Opx2, Meno dizajnérov : Jonathon Anderson + Matthew Jones, Meno klienta : Jonathon Anderson Studio.

Opx2 Optická Inštalácia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.