Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prívesok

Eternal Union

Prívesok Večný zväzok od profesionálnej historičky Olgy Yatskaerovej, ktorá sa rozhodla pokračovať v novej kariére dizajnéra šperkov, vyzerá jednoducho, ale má zmysel. Niektorí v nej nájdu nádych keltských šperkov alebo dokonca uzla Herakles. Kus predstavuje jeden nekonečný tvar, ktorý vyzerá ako dva vzájomne prepojené tvary. Tento efekt sa vytvára pomocou mriežkových čiar vyrytých nad kusom. Inými slovami - tieto dva sú spolu spojené dohromady a toto je spojenie oboch.

Názov projektu : Eternal Union, Meno dizajnérov : Olga Yatskaer, Meno klienta : Olga Yatskaer.

Eternal Union Prívesok

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.