Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vizuálna Komunikácia

Plates

Vizuálna Komunikácia Aby demonštrovali rôzne oddelenia železiarstva, Didyk Pictures prišiel s myšlienkou predstaviť ich ako niekoľko dosiek s rôznymi hardvérovými objektmi navrchu nich, slúžených v reštaurácii. Biele pozadie a biele jedlá pomáhajú zvýrazňovať slúžiace predmety a uľahčujú návštevníkom obchodu nájsť určité oddelenie. Obrázky sa použili aj na billboardoch a plagátoch 6 x 3 metre vo verejnej doprave po celom Estónsku. Biele pozadie a jednoduché zloženie umožňujú, aby túto reklamnú správu vnímal dokonca aj niekto, kto jazdí autom.

Názov projektu : Plates, Meno dizajnérov : Sergei Didyk, Meno klienta : Didyk Pictures.

Plates Vizuálna Komunikácia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.