Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reklama

Insect Sculptures

Reklama Každý kus bol ručne vytvorený, aby vytvoril sochy hmyzu inšpirované prostredím a potravinami, ktoré jedia. Umelecké dielo bolo použité ako výzva na akciu prostredníctvom webovej stránky Doom, ktorá tiež identifikuje konkrétnych domácich škodcov. Prvky použité pre tieto sochy pochádzajú z nezdravých yardov, skládok odpadu, koryta riek a super trhov. Po zhromaždení každého hmyzu boli fotografovaní a retušovaní vo photoshope.

Názov projektu : Insect Sculptures, Meno dizajnérov : Chris Slabber, Meno klienta : Chris Slabber.

Insect Sculptures Reklama

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.