Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Luxusný Nábytok

Pet Home Collection

Luxusný Nábytok Pet Home Collection je nábytok pre domáce zvieratá, vyvinutý na základe pozorného pozorovania správania štvornohých priateľov v domácom prostredí. Konceptom dizajnu je ergonómia a krása, kde pohoda znamená rovnováhu, ktorú zviera nachádza vo vlastnom priestore v rámci domáceho prostredia a dizajn je myslený ako kultúra života v spoločnosti domácich miláčikov. Starostlivý výber materiálov zdôrazňuje tvary a vlastnosti každého kusu nábytku. Tieto predmety, ktoré majú autonómiu krásy a funkcie, uspokojujú inštinkty domácich zvierat a estetické potreby domáceho prostredia.

Názov projektu : Pet Home Collection, Meno dizajnérov : Pierangelo Brandolisio, Meno klienta : BRANDO.

Pet Home Collection Luxusný Nábytok

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.