Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Arch

Prsteň Návrhár sa inšpiruje tvarom oblúkových štruktúr a dúhy. Dva motívy - tvar oblúka a kvapky, sa spoja do jedného trojrozmerného tvaru. Kombináciou minimálnych línií a tvarov a využitím jednoduchých a bežných motívov je výsledkom jednoduchý a elegantný prsteň, ktorý je odvážny a hravý tým, že poskytuje priestor na tok energie a rytmu. Z rôznych uhlov sa tvar krúžku mení - tvar kvapky sa pozoruje z predného uhla, tvar oblúka sa pozoruje z bočného uhla a kríž sa pozerá z horného uhla. To poskytuje užívateľovi stimuláciu.

Názov projektu : Arch, Meno dizajnérov : Yumiko Yoshikawa, Meno klienta : Yumiko Yoshikawa.

Arch Prsteň

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.