Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Krúžok

Touch

Krúžok Jednoduchým gestom vyvolá dotykový dotyk bohaté emócie. Cez krúžok Touch sa dizajnér snaží sprostredkovať tento hrejivý a beztvarý pocit studeným a pevným kovom. 2 krivky sú spojené a vytvárajú krúžok, ktorý naznačuje, že 2 ľudia sa držia za ruky. Krúžok zmení svoj vzhľad, keď je jeho poloha otočená na prste a pri pohľade z rôznych uhlov. Keď sú spojené časti umiestnené medzi vašimi prstami, krúžok sa objaví buď žltý alebo biely. Keď sú pripojené časti umiestnené na prste, môžete si spolu vychutnať žltú aj bielu farbu.

Názov projektu : Touch, Meno dizajnérov : Yumiko Yoshikawa, Meno klienta : Yumiko Yoshikawa.

Touch Krúžok

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.