Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prsteň

Wishing Well

Prsteň Pri návšteve ružovej záhrady vo svojich snoch prišla Tippy na prianie dobre obklopené ružami. Tam sa pozrela do studne a uvidela odraz nočných hviezd a urobila si želanie. Nočné hviezdy sú zastúpené diamantmi a rubín symbolizuje jej najhlbšiu vášeň, sny a nádeje, ktoré urobila na želanie. Tento dizajn sa vyznačuje vlastným ružovým rezom, šesťuholníkovým rubínovým pazúrom z 14 K v zlate. Malé listy sú vyrezávané, aby zobrazovali textúru prírodných listov. Prstencový pás podopiera plochý vrchol a mierne sa krúti smerom dovnútra. Veľkosti prsteňov sa musia vypočítať matematicky.

Názov projektu : Wishing Well, Meno dizajnérov : Tippy Hung, Meno klienta : Tippy Taste Jewelry.

Wishing Well Prsteň

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.