Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kníhkupectvo

Chongqing Zhongshuge

Kníhkupectvo Zahrnutím nádhernej krajiny Chongqing do kníhkupectva vytvoril dizajnér priestor, v ktorom sa návštevníci môžu pri čítaní cítiť ako v očarujúcom Chongqingu. Celkovo existuje päť typov čítacích plôch, z ktorých každý je ako zázrak s charakteristickými črtami. Kníhkupectvo Chongqing Zhongshuge poskytlo spotrebiteľom fantastickejší zážitok, ktorý nedokážu získať prostredníctvom online nakupovania.

Názov projektu : Chongqing Zhongshuge, Meno dizajnérov : Li Xiang, Meno klienta : X+Living.

Chongqing Zhongshuge Kníhkupectvo

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.