Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Na Starostlivosť O Pleť

Bionyalux

Balenie Na Starostlivosť O Pleť Koncept obnovy pokožky v nových výrobkoch starostlivosti o pleť sa časovo zhoduje s nulovou záťažou recyklácie bagasy, ochrany životného prostredia a ekologického konceptu. Z vlastností produktu 60-dňovej obmedzenej trvanlivosti v rámci 30-dňového procesu úpravy pokožky určeného na použitie v potravinách sa 30 a 60 vyberie ako symbol vizuálneho rozpoznávania produktu a tri fázy použitia, 1,2, 3 sú integrované do vízie.

Názov projektu : Bionyalux, Meno dizajnérov : 33 and Branding, Meno klienta : BIONYALUX.

Bionyalux Balenie Na Starostlivosť O Pleť

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.