Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obchodné Centrum

Feiliyundi

Obchodné Centrum Dobrá dizajnová práca vzbudí emócie ľudí. Dizajnér vyskočí z pamäte tradičného štýlu a vloží nový zážitok do nádhernej a futuristickej vesmírnej štruktúry. Pohlcujúca sála zážitku z environmentalizmu je postavená prostredníctvom starostlivého umiestnenia umeleckých inštalácií, jasného pohybu priestoru a dekoratívneho povrchu dláždeného materiálmi a farbami. Byť v ňom nie je len návrat k prírode, ale aj prospešná cesta.

Názov projektu : Feiliyundi, Meno dizajnérov : Weimo Feng, Meno klienta : MOD.

Feiliyundi Obchodné Centrum

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.