Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelársky Dizajn

Sberbank

Kancelársky Dizajn Zložitosťou tohto projektu bolo navrhnúť agilné pracovisko obrovskej veľkosti vo veľmi obmedzenom časovom rámci a udržať fyzické a emocionálne potreby používateľov kancelárie vždy v centre dizajnu. S novým dizajnom kancelárie urobila Sberbank prvé kroky k modernizácii koncepcie pracoviska. Nový dizajn kancelárie umožňuje pracovníkom vykonávať svoje úlohy v najvhodnejšom pracovnom prostredí a vytvára úplne novú architektonickú identitu pre poprednú finančnú inštitúciu v Rusku a východnej Európe.

Kancelária

HB Reavis London

Kancelária Ústredie HB Reavis UK, navrhnuté podľa stavebného štandardu WELL IWBI, je zamerané na podporu projektovej práce, ktorá podporuje rozpad silá rezortov a zjednodušuje a sprístupňuje prácu v rôznych tímoch. V súlade so stavebným štandardom WELL je návrh pracoviska zameraný aj na riešenie zdravotných problémov spojených s modernými kanceláriami, ako je napríklad nedostatočná mobilita, zlé osvetlenie, zlá kvalita vzduchu, obmedzené možnosti výberu potravín a stres.

Rekreačný Dom

Chapel on the Hill

Rekreačný Dom Po viac ako 40 rokoch opovrhnutia sa zchátralá metodistická kaplnka na severe Anglicka zmenila na prázdninový dom s vlastným stravovaním pre 7 osôb. Architekti si zachovali pôvodné vlastnosti - vysoké gotické okná a hlavnú sborovú sálu - premieňajúc kaplnku na harmonický a pohodlný priestor zaplavený denným svetlom. Táto budova z 19. storočia sa nachádza na vidieckom anglickom vidieku a ponúka panoramatický výhľad na kopce a krásnu krajinu.

Kancelária

Blossom

Kancelária Aj keď ide o kancelársky priestor, používa výraznú kombináciu rôznych materiálov a štruktúra zelenej výsadby dáva zmysel pre perspektívu počas dňa. Dizajnér poskytuje iba priestor a vitalita priestoru stále závisí od majiteľa, využíva silu prírody a jedinečný štýl dizajnéra! Kancelária už nie je samostatnou funkciou, dizajn je diverzifikovanejší a bude sa používať vo veľkom a otvorenom priestore na vytváranie rôznych možností medzi ľuďmi a prostredím.

Kancelária

Dunyue

Kancelária Počas procesu konverzácie návrhári nechávajú dizajn nielen priestorové rozdelenie interiéru, ale aj spojenie mesta / priestoru / ľudí, aby prostredie a priestor s nízkymi kľúčmi neboli v meste v konflikte, deň je skrytá fasáda na ulici, v noci. Potom sa z neho stane sklenená lampa v meste.

Dizajn Obalu

Milk Baobab Baby Skin Care

Dizajn Obalu Inšpiruje sa mliekom, hlavnou zložkou. Jedinečný dizajn obalu typu mliečneho balenia odráža vlastnosti produktu a je navrhnutý tak, aby bol oboznámený aj s prvými spotrebiteľmi. Okrem toho sa používa materiál vyrobený z polyetylénu (PE) a gumy (EVA) a mäkké vlastnosti pastelovej farby, aby sa zdôraznilo, že ide o jemný produkt pre deti so slabšou pokožkou. Okrúhly tvar sa aplikuje do rohu kvôli bezpečnosti mamičky a dieťaťa.

Dizajnový tím dňa

Najväčšie svetové dizajnérske tímy.

Niekedy potrebujete veľmi veľký tím talentovaných dizajnérov, ktorí prídu so skutočne skvelými návrhmi. Každý deň máme jedinečný ocenený inovatívny a kreatívny dizajnový tím. Preskúmajte a objavte originálnu a kreatívnu architektúru, dobrý dizajn, módu, grafický dizajn a projekty projektovej stratégie od dizajnérskych tímov z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať originálnymi dielami veľkých majstrov.