Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedáleň

Elizabeth's Tree House

Jedáleň Ako ukážka úlohy architektúry v liečebnom procese je Elizabeth's Tree House nový jedálenský pavilón pre terapeutický tábor v Kildare. Priestor slúži deťom zotavujúcim sa zo závažných chorôb a vytvára oázu dreva uprostred dubového lesa. Dynamický, ale funkčný systém z drevených diagridov obsahuje výraznú strechu, rozsiahle zasklenie a farebný plášť smrekovca, ktorý vytvára vnútorný jedálenský priestor, ktorý vytvára dialóg s okolitým jazerom a lesom. Hlboké spojenie s prírodou na všetkých úrovniach zvyšuje pohodlie používateľa, relaxáciu, liečenie a očarenie.

Viacúčelový Priestor

La Moitie

Viacúčelový Priestor Názov projektu La Moitie pochádza z francúzskeho prekladu z polovice a dizajn ho vhodne odráža rovnováhou, ktorá bola dosiahnutá medzi protichodnými prvkami: štvorcom a kruhom, svetlom a tmou. Vzhľadom na obmedzený priestor sa tím snažil nadviazať spojenie aj rozdelenie medzi dvoma samostatnými maloobchodnými oblasťami pomocou dvoch protichodných farieb. Hranica medzi ružovým a čiernym priestorom je síce jasná, ale aj z rôznych perspektív rozmazaná. V strede obchodu je umiestnené točité schodisko, napoly ružové a napoly čierne.

Reklamná Kampaň

Feira do Alvarinho

Reklamná Kampaň Feira do Alvarinho je každoročný vinársky večierok, ktorý sa koná v portugalskom Moncao. Na sprostredkovanie tejto udalosti bolo vytvorené starodávne a fiktívne kráľovstvo. S vlastným menom a civilizáciou bolo kráľovstvo Alvarinho určené tak, že Moncao je známe ako kolíska vína Alvarinho, inšpirované skutočnou históriou, miestami, ikonickými ľuďmi a legendami z Moncao. Najväčšou výzvou tohto projektu bolo preniesť skutočný príbeh územia do dizajnu postavy.

Potlač Textilu

The Withering Flower

Potlač Textilu Vädnúca kvetina je oslavou sily kvetinového obrazu. Kvetina je populárny predmet písaný ako zosobnenie v čínskej literatúre. Na rozdiel od popularity kvitnúceho kvetu sú obrazy rozpadajúceho sa kvetu často spájané s jinxom a tabu. Zbierka sa zameriava na to, čo formuje vnímanie komunity tým, čo je vznešené a nadšené. Textilná technika, navrhnutá v tylových šatách s dĺžkou 100 až 200 cm, sieťotlač na priesvitných sieťovinách, umožňuje, aby výtlačky zostali nepriehľadné a pružné na sieťovine, čím vytvárajú vzhľad výtlačkov vo vzduchu.

Lekárske Kozmetické Centrum

LaPuro

Lekárske Kozmetické Centrum Dizajn je viac ako dobrá estetika. Je to spôsob, akým sa priestor využíva. Zdravotné stredisko integrovanú formu a fungujú ako jeden. Porozumieť požiadavkám používateľov a dať im zážitok zo všetkých jemných dotykov v okolitom prostredí, ktoré sa cítia úľavne a skutočne starostlivo. Dizajn a nový technologický systém poskytujú užívateľovi riešenia a ľahko sa spravujú. Z hľadiska zdravia, pohody a zdravia, centrum prijalo environmentálne udržateľné materiály a monitorovalo proces výstavby. Všetky prvky sú integrované do dizajnu, kde je pre používateľov skutočne vhodný.

Dizajn Vizuálnej Identity

ODTU Sanat 20

Dizajn Vizuálnej Identity V rámci 20. ročníka ODTU Sanat, každoročne usporadúvaného umeleckého festivalu Technickej univerzity na Blízkom východe, bola požiadavkou vybudovať vizuálny jazyk, ktorý by zdôrazňoval následných 20 rokov festivalu. 20. ročník festivalu sa podľa požiadavky zdôraznil tým, že sa k nemu priblížil ako k zakrytému umeleckému dielu, ktoré sa má odhaliť. Tiene rovnakých farebných vrstiev, ktoré tvoria čísla 2 a 0, vytvorili 3D ilúziu. Táto ilúzia dáva pocit úľavy a čísla vyzerajú, akoby sa rozpustili v pozadí. Výber živých farieb vytvára jemný kontrast s pokojom zvlnenia 20.