Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolička

Haleiwa

Stolička Haleiwa spája udržateľný ratan do zametacích kriviek a vrhá zreteľnú siluetu. Prírodné materiály vzdávajú hold remeselníckej tradícii na Filipínach, ktoré sú v súčasnej dobe upravené. Vďaka univerzálnosti dizajnu je táto stolička prispôsobená rôznym štýlom. Haleiwa vytvára rovnováhu medzi formou a funkciou, milosťou a silou, architektúrou a dizajnom a je tak pohodlná, ako je krásna.

Zmena Značky

Astra Make-up

Zmena Značky Sila značky spočíva nielen v jej schopnosti a vízii, ale aj v komunikácii. Ľahko použiteľný katalóg naplnený silnou fotografiou produktu; spotrebiteľsky orientovaná a príťažlivá webová stránka, ktorá poskytuje online služby a prehľad produktov značky. Vyvinuli sme tiež vizuálny jazyk v zastúpení senzácie značky s módnym štýlom fotografie a líniou čerstvej komunikácie v sociálnych médiách, nadviazali dialóg medzi spoločnosťou a spotrebiteľom.

Dizajn Písma

Monk Font

Dizajn Písma Monk sa usiluje o rovnováhu medzi otvorenosťou a čitateľnosťou humanistických bezpatkových serifov a pravidelnejším charakterom serifov bez námestia. Hoci bol pôvodne koncipovaný ako latinské písmo, bolo rozhodnuté, že na zahrnutie arabskej verzie je potrebný širší dialóg. Latinka aj arabčina nám navrhujú rovnaké odôvodnenie a myšlienku zdieľanej geometrie. Intenzita procesu paralelného návrhu umožňuje vyváženie harmónie a milosti oboch jazykov. Arabsky aj latinsky hladko spolupracujú a majú spoločné počítadlá, hrúbku stonky a zakrivené tvary.

Lampa

Pluto

Lampa Pluto udržuje zameranie pevne na štýle. Jeho kompaktný aerodynamický valec obieha elegantná rukoväť umiestnená na sklonenej statívovej základni, ktorá uľahčuje presnú polohu pomocou mäkkého, ale zameraného svetla. Jeho forma bola inšpirovaná ďalekohľadmi, ale namiesto toho sa snaží zamerať na Zem namiesto hviezd. Vyrobené s 3D tlačou s použitím plastov na báze kukurice, je jedinečné, nielen pre použitie v 3D tlačiarňach priemyselným spôsobom, ale aj ekologicky.

Obal

Winetime Seafood

Obal Dizajn balenia série Winetime Seafood by mal demonštrovať čerstvosť a spoľahlivosť produktu, mal by sa líšiť od konkurenčných výrobkov, byť harmonický a zrozumiteľný. Použité farby (modrá, biela a oranžová) vytvárajú kontrast, zdôrazňujú dôležité prvky a odrážajú umiestnenie značky. Jednotný vyvinutý koncept odlišuje sériu od iných výrobcov. Stratégia vizuálnych informácií umožnila identifikovať rozmanitosť výrobkov tejto série a použitie ilustrácií namiesto fotografií spôsobilo, že obal bol zaujímavejší.

Lampa

Mobius

Lampa Prsteň Mobius dáva inšpiráciu pre dizajn žiaroviek Mobius. Jeden pás lampy môže mať dva tieňové povrchy (tj obojstranný povrch), lícnu a rubovú stranu, ktoré uspokoja všestrannú požiadavku na osvetlenie. Jeho špeciálny a jednoduchý tvar obsahuje tajomnú matematickú krásu. Preto sa do rytmu domova dostane viac rytmickej krásy.

Dizajnová legenda dňa

Legendárni návrhári a ich ocenené diela.

Dizajnové legendy sú mimoriadne slávni dizajnéri, ktorí vďaka svojim dobrým dizajnom robia náš svet lepším miestom. Objavte legendárnych dizajnérov a ich inovatívne produktové návrhy, originálne umelecké diela, kreatívnu architektúru, vynikajúce módne návrhy a stratégie dizajnu. Užite si a preskúmajte originálne dizajnérske práce ocenených dizajnérov, umelcov, architektov, inovátorov a značiek z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať kreatívnym dizajnom.