Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Laminátová Bambusová Stolica

Kala

Laminátová Bambusová Stolica Kala, stolica vyrobená z laminovaného bambusu so zaťahovacím mechanizmom v strednej osi. Inšpiráciou bola štruktúra dáždnika z papierového papiera, tepelne upečený laminátový bambusový pás a zvierka v drevenej forme, ktorá sa ohýbala do tvaru, ukázala svoju jednoduchosť a orientálne očarenie. Je zaujímavé, že elasticita navrhnutej laminovanej bambusovej štruktúry a zatiahnuteľný mechanizmus v centrálnej osi nájde interakciu pri sedení na stolici Kala, ľahko a hladko zostúpi, a keď vstane zo stolice Kala, vystúpi späť do svojej polohy. ,

Dychová Tréningová Hra

P Y Lung

Dychová Tréningová Hra Je to hračkársky prístroj navrhnutý pre všetky vekové kategórie, takže každý bude mať úžitok z pravidelného dychového tréningu na zvýšenie pľúcnej kapacity vyfukovaním lopty, aby prechádzala cez dráhy s rôznymi kontrolnými bodmi pri ovládaní vdychovania a výdychu vzduchu. Skladby sú dodávané v rôznych moduloch, flexibilné a vzájomne zameniteľné. Štruktúra magnetického mechanizmu navrhnutá v staviteľovi dychu, ktorá umožňuje prispôsobenie sa dýchaciemu stavu.

Nábytok

ChuangHua Tracery

Nábytok ChuangHua Kružba vhodná pre domáce dekory, komerčný priestor, hotel alebo štúdio, ktorého podstatu inšpiroval vzor čínskych okenných mriežok ChuangHua. Použitím technológie ohýbania plechov a nanášania práškových farieb v živej červenkastej farbe, ktorá zapadá do čisto bielej farby, ktorá osvieti jej sviatočný vzhľad, vďaka čomu sú bez kovového obrazu tvrdého, studeného a ťažkého. Esteticky jednoduchý čistý a elegantný v jeho štrukturálnom tvare navrhnutý, keď svetlo prechádza cez laserové rezanie kružbou, tieň premietol na okolitú stenu a podlahu, ktorá ukazuje záblesk krásy.

Vzdelávacia Vzdelávacia Hračka

GrowForest

Vzdelávacia Vzdelávacia Hračka Pomáhať deťom pochopiť ciele trvalo udržateľného rozvoja života na zemi, ochranu, zachovanie a obnovu lesného hospodárstva. Stromy sú identické s domácimi drevinami agátu z Taiwanu, kadidla céder, Tochigi, jedľa z Taiwanu, gáfru a jedle ázijského. Teplý nádych drevenej textúry, jedinečná vôňa každého druhu stromu a výškový terén pre rôzne druhy stromov. Ilustrovaná príbehová kniha pomáha deťom hlboko zakoreniť koncepciu ochrany lesov, spoznávanie rozdielov medzi taiwanskými druhmi stromov a koncept ochrany lesov prináša obrázkovej knihe.

Svadobná Kaplnka

Cloud of Luster

Svadobná Kaplnka Cloud luster je svadobná kaplnka umiestnená vo vnútri svadobného obradu v meste Himeji v Japonsku. Dizajn sa snaží preniesť moderného ducha svadobného obradu do fyzického priestoru. Kaplnka je celá biela, oblačný tvar je takmer úplne zakrivený do zakriveného skla a otvára ju do okolitej záhrady a povodia. Stĺpce sú pokryté hyperbolickým kapitálom ako hlavy, ktoré ich hladko spájajú s minimalistickým stropom. Kaplnkový sokel na strane nádrže je hyperbolická krivka, ktorá umožňuje, aby sa celá štruktúra javila, akoby plávala na vode a zvýrazňovala jej ľahkosť.

Výdajná Lekáreň

The Cutting Edge

Výdajná Lekáreň Rezacia hrana je výdajná lekáreň súvisiaca so susednou všeobecnou nemocnicou Daiichi v meste Himeji v Japonsku. V týchto lekárňach nemá klient priamy prístup k produktom ako v maloobchodnom type; skôr jeho lieky pripraví lekárnik na záhrade po predložení lekárskeho predpisu. Táto nová budova bola navrhnutá tak, aby propagovala obraz nemocnice zavedením špičkového obrazu vysokej technológie v súlade s pokrokovou lekárskou technológiou. Výsledkom je biely minimalistický, ale plne funkčný priestor.