Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Potravín

Chips BCBG

Balenie Potravín Výzva na uskutočnenie čipových obalov značky BCBG spočívala v realizácii série obalov zodpovedajúcich vesmíru ochrannej známky. Obaly musia byť minimalistické aj moderné, pričom musia mať tento umelecký dotyk lupienkov a príjemnú a sympatickú stránku, ktorá prináša znaky nakreslené perom. Aperitív je príšerný okamih, ktorý sa musí cítiť na obale.

Schodisko

U Step

Schodisko Schodisko U Step je vytvorené spojením dvoch štvorcových profilových profilov tvaru U, ktoré majú rôzne rozmery. Týmto spôsobom sa schodisko stane samonosným za predpokladu, že rozmery nepresiahnu prah. Príprava týchto kusov vopred poskytuje pohodlie pri montáži. Balenie a preprava týchto priamych kusov sú tiež značne zjednodušené.

Schodisko

UVine

Schodisko Špirálové schodisko UVine je tvorené striedavým spájaním profilov v tvare U a V. Týmto spôsobom sa schodisko stane samonosným, pretože nepotrebuje stredový stĺp alebo obvodovú oporu. Vďaka svojej modulárnej a všestrannej štruktúre prináša dizajn ľahkosť pri výrobe, balení, preprave a inštalácii.

Šatňa

Sopron Basket

Šatňa Sopron Basket je profesionálny ženský basketbalový tím so sídlom v Soprone v Maďarsku. Keďže sú jedným z najúspešnejších maďarských tímov s 12 národnými pohármi a dosiahli druhé miesto v Euroligy, vedenie klubu sa rozhodlo investovať do nového komplexu šatní, aby disponovali pomerne prestížnym zariadením podľa názvu klubu, ktorý vyhovuje potrebám hráča. lepšie ich motivovať a propagovať ich jednotu.

Drevený E-Bicykel

wooden ebike

Drevený E-Bicykel Berlínska spoločnosť Aceteam vytvorila prvý drevený elektronický bicykel, ktorého úlohou bolo postaviť ho ekologickým spôsobom. Hľadanie kompetentného partnera pre spoluprácu bolo úspešné s Drevárskou fakultou Univerzity Eberswalde pre trvalo udržateľný rozvoj. Myšlienka Matthiasa Brodu sa stala skutočnosťou, ktorá sa spojila s technológiou CNC a znalosťou drevného materiálu. Zrodila sa drevená E-Bike.

Inštalácia Na Plochu

Wood Storm

Inštalácia Na Plochu The Wood Storm je inštalácia na plochu pre vizuálne potešenie. Turbulencia prúdenia vzduchu je realizovaná drevenou oponou, ktorá je zosilnená svetlami vyžarovanými zdola pre svet bez gravitácie. Inštalácia sa správa ako nekonečná dynamická slučka. Vedie čiaru okolo neho, aby hľadala začiatok alebo koniec, pretože diváci v skutočnosti tancujú s búrkou.