Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Led Závesná Lampa

Stratas.07

Led Závesná Lampa Vďaka vysokému štandardu spracovania a dokonalosti v každom detaile sa snažíme vytvoriť jednoduchý, čistý a nadčasový dizajn. Hlavne Stratas.07 s dokonale symetrickým tvarom absolútne dodržiava pravidlá tejto špecifikácie. Vstavaný LED modul Xicato XSM Artist Series má index farebného vykreslenia> / = 95, svietivosť 880 lm, výkon 17W, farebnú teplotu 3000 K - teplú bielu (2700 K / 4000 K k dispozícii na požiadanie) , Životnosť modulov LED je stanovená výrobcom s 50 000 hodinami - L70 / B50 a farba je stála počas celej životnosti (1 x krok MacAdams počas životnosti).

Elektrické Bicykel

ICON E-Flyer

Elektrické Bicykel Spoločnosti ICON a Vintage Electric spolupracovali na návrhu tohto nadčasového elektrického bicykla. ICON E-Flyer, navrhnutý a postavený v Kalifornii s nízkym objemom, sa oženil s designom vintage s modernými funkciami a vytvoril zreteľné a schopné riešenie osobnej dopravy. Medzi vlastnosti patrí rozsah 35 míľ, maximálna rýchlosť 22 MPH (35 MPH v závodnom režime!) A dvojhodinová doba nabíjania. Externý konektor USB a prípojný bod nabíjania, regeneratívne brzdenie a komponenty najvyššej kvality v celom rozsahu. www.iconelectricbike.com

Mestská Lavička

Eternity

Mestská Lavička Dvojmiestna lavica vyrobená z tekutého kameňa. Dve robustné jednotky poskytujú pohodlný a pohodlný zážitok zo sedenia a súčasne sa starajú o stabilitu systému. Konce lavice sú umiestnené tak, aby neutralizovali najmenší pohyb. Je to lavica, ktorá rešpektuje existujúcu infraštruktúru mestského prostredia. Zavádza sa jednoduchá inštalácia na mieste. Kotviace body už nie sú, jednoducho upustite a zabudnite. Dajte si pozor, Eighternity je blízko. Ó áno.

Zásuvka, Stolička A Písací Stôl Combo

Ludovico Office

Zásuvka, Stolička A Písací Stôl Combo Rovnako ako v prípade hlavného nábytku Ludovico, aj táto kancelárska verzia obvioulsy má rovnaký princíp, ako je skryť celú stoličku v zásuvke bez toho, aby si ju stolička nevšimla, a mala by sa považovať za súčasť hlavného nábytku. Väčšina z nich si bude myslieť, že stoličky sú o pár zásuviek viac. Až keď sa odtiahneme dozadu, uvidíme stoličku, ktorá doslova vychádza z takého preplneného priestoru naplneného zásuvkami. Inšpirácia vo veľkej miere prišla z návštevy Pittamigliovej kasty a všetkých jej symbolických, skrytých odkazov, ako aj skrytých a nečakaných dverí alebo plných miestností.

Nábytok, Ktorý Sa Mení,

Ludovico

Nábytok, Ktorý Sa Mení, Spôsob, akým šetrí miesto, je celkom originálny, pretože dve zásuvky sú úplne skryté v zásuvke. Pri umiestnení do hlavného nábytku si neuvedomujete, že to, čo sa zdá byť zásuvkami, sú v skutočnosti dve samostatné stoličky. Môžete mať tiež stôl, ktorý sa dá použiť ako stôl, keď sa vyberie z hlavnej konštrukcie. Hlavná konštrukcia sa skladá zo štyroch zásuviek a priehradky tesne nad hornou zásuvkou, do ktorej môžete uložiť veľa vecí. Hlavný materiál použitý na tento nábytok, béžový eucaliptus fingerjoint, je ekologický, neuveriteľne odolný, tvrdý a má veľmi silný vizuálny vzhľad.

Pohovka

Mäss

Pohovka Chcel som vytvoriť modulárnu pohovku, ktorú by bolo možné transformovať do niekoľkých samostatných riešení na sedenie. Celý nábytok sa skladá z iba dvoch rôznych kusov rovnakého tvaru, aby vytvorili rôzne riešenia. Hlavná štruktúra má rovnaký bočný tvar opierok rúk, ale iba hrubšia. Opierky rúk je možné otočiť o 180 stupňov, aby ste mohli zmeniť alebo pokračovať v hlavnej časti nábytku.