Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Skrinka Na Večere

Baan

Skrinka Na Večere "baan" je druh skrinky, ktorá bola špeciálne navrhnutá na účely večere. Je to jedinečný vzhľad a sila je rozprávanie, ktoré súvisí s funkciou. Skrinkové systémy majú niekoľko charakteristických znakov. Rôzne funkcie a vlastnosti skrinky, ktoré sú oddelené príbehom, ako sú príbory a príručné skrinky, sú zastúpené krbom a komínom. Sklenené vína sú okrem toho reprezentované lustrom a stojan na misky je symbolizovaný schodiskom. Existujú štyri hlavné zložky domu, ktorými sú naratívne nápady.

Lampa

Muse

Lampa Inšpirovaní slovami „Vyhral budhizmus“ v tom zmysle, že v našom vesmíre nie sú absolútne kvality, „svetlu“ sme dali paradoxnú kvalitu tým, že sme mu dali „fyzickú prítomnosť“. Duch meditácie, ktorý podporuje, bol mocným zdrojom inšpirácie, ktorú sme použili pri tvorbe tohto produktu; stelesňujúce vlastnosti „času“, „hmoty“ a „svetla“ do jedného produktu.

Keramika

inci

Keramika Zrkadlo Elegance; Inci odráža krásu perly s čiernymi a bielymi možnosťami a je tou pravou voľbou pre tých, ktorí chcú odrážať vznešenosť a eleganciu priestorov. Linky Inci sa vyrábajú vo veľkostiach 30 x 80 cm a prenášajú bielu a čiernu eleganciu do obytných priestorov. Vyrobené pomocou technológie digitálnej tlače, trojrozmerného dizajnu.

Programátor Tachografov

Optimo

Programátor Tachografov Optimo je priekopnícky produkt s dotykovou obrazovkou na programovanie a kalibráciu všetkých digitálnych tachografov namontovaných na úžitkových vozidlách. Optimo sa zameriava na rýchlosť a jednoduchosť použitia a kombinuje bezdrôtovú komunikáciu, údaje o aplikácii produktov a množstvo rôznych pripojení snímačov do prenosného zariadenia pre použitie v kabíne vozidla a dielni. Navrhnuté pre optimálnu ergonómiu a flexibilné polohovanie. Jeho rozhranie riadené úlohami a inovatívny hardvér dramaticky zlepšujú užívateľský zážitok a programujú tachografy do budúcnosti.

Lodný Riadiaci Systém

GE’s New Bridge Suite

Lodný Riadiaci Systém Modulárny riadiaci systém spoločnosti GE je navrhnutý tak, aby vyhovoval veľkým aj ľahkým plavidlám, a poskytuje intuitívne ovládanie a jasnú vizuálnu spätnú väzbu. Nová technológia určovania polohy, riadiace systémy motora a monitorovacie zariadenia umožňujú presné manévrovanie lodí v stiesnených priestoroch a zároveň znižujú stres operátora, pretože zložité manuálne ovládanie sa nahrádza novou technológiou dotykovej obrazovky. Nastaviteľná obrazovka redukuje odrazy a optimalizuje ergonómiu. Všetky konzoly majú integrované držadlá na použitie v rozbúrenom mori.

Kabát Stojan

Lande

Kabát Stojan Stojan Coat bol navrhnutý ako vysoko dekoratívna a funkčná kancelárska socha, spojenie umenia a funkcie. Táto kompozícia bola navrhnutá ako estetická forma na ozdobenie kancelárskych priestorov a na ochranu dnes najznámejšieho firemného odevu, Blazera. Konečným výsledkom je veľmi energický a sofistikovaný kúsok. Výroba a maloobchodný predaj bol múdrym, silným a masovým výrobkom.