Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Automatizovaný Imigračný Terminál

CVision MBAS 2

Automatizovaný Imigračný Terminál Program MBAS 2 bol navrhnutý tak, aby odolal povahe bezpečnostných produktov a minimalizoval zastrašovanie a strach z technologických aj psychologických aspektov. Jeho dizajn znovu interpretuje známe prvky domáceho počítača, aby poskytoval užívateľsky príjemný vzhľad pre vidieckych občanov okolo hraníc Thajska. Hlas a vizuál v sprievodcovi po prvom kroku krok za krokom. Dvojfarebný tón na podložke na odtlačky prstov jasne označuje zóny skenovania. Program MBAS 2 je jedinečný produkt, ktorého cieľom je zmeniť spôsob, akým prekračujeme hranice, pričom umožňuje viac jazykov a priateľskú nediskriminačnú používateľskú skúsenosť.

Stoličky

SERENAD

Stoličky Rešpektujem všetky stoličky. Podľa môjho názoru je jednou z najdôležitejších, klasických a špeciálnych vecí v dizajne interiérov stoličky. Myšlienka Serenad stoličky pochádza z labuť na vode, ktorá sa otočila a položila jej tvár medzi krídla. Možno žiarivý a hladký povrch v Serenad stoličke s odlišným a špeciálnym dizajnom bol vyrobený iba pre veľmi zvláštne a jedinečné miesta.

Kreslo

The Monroe Chair

Kreslo Pozoruhodná elegancia, jednoduchosť v myšlienke, pohodlná, navrhnutá s ohľadom na udržateľnosť. Stolička Monroe je pokusom o výrazné zjednodušenie výrobného procesu výroby kresla. Využíva potenciál CNC technológií na opakované vystrihnutie plochého prvku z MDF, tieto prvky sa potom rozložia okolo stredovej osi a vytvoria zložito zakrivené kreslo. Zadná noha postupne morfuje do operadla a lakťová opierka do prednej nohy, čím vytvára zreteľnú estetiku úplne definovanú jednoduchosťou výrobného procesu.

Lavička V Parku

Nessie

Lavička V Parku Tento projekt je založený na myšlienke koncepcie „Drop & Forget“, tj ľahkej inštalácii na mieste s minimálnymi inštalačnými nákladmi vzhľadom na existujúce infraštruktúry mestského prostredia. Robustná betónová tekutina, starostlivo vyvážená, vytvára príjemný a pohodlný zážitok zo sedenia.

Hi-Fi Gramofón

Calliope

Hi-Fi Gramofón Konečným cieľom otočného stola Hi-Fi je znovu vytvoriť najčistejšie a nekontaminované zvuky; táto podstata zvuku je koncom aj konceptom tohto dizajnu. Tento skrášlený produkt je sochou zvuku, ktorý reprodukuje zvuk. Ako gramofón patrí k jedným z najúčinnejších dostupných Hi-Fi gramofónov a tento jedinečný výkon je naznačený a zosilnený jeho jedinečnou formou a dizajnom; spojenie formy a funkcie v duchovnom spojení, ktoré stelesňuje gramofón Calliope.

Umývadlo

Vortex

Umývadlo Cieľom návrhu vírenia je nájsť novú formu, ktorá ovplyvňuje prietok vody v umývadlách, aby sa zvýšila ich účinnosť, prispelo k používateľskej skúsenosti a zlepšili sa ich estetické a semiotické vlastnosti. Výsledkom je metafora odvodená z idealizovaného vírového tvaru, ktorý označuje odtok a prietok vody, ktorý vizuálne označuje celý objekt ako funkčné umývadlo. Táto forma v spojení s vodovodným kohútikom vedie vodu do špirálovej cesty, ktorá umožňuje rovnaké množstvo vody pokryť viac pôdy, čo vedie k zníženej spotrebe vody na čistenie.