Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Uv Sterilizátor

Sun Waves

Uv Sterilizátor SunWaves je sterilizátor schopný eliminovať baktérie, plesne, baktérie a vírusy len za 8 sekúnd. Navrhnuté na odbúranie bakteriálnej záťaže prítomnej na povrchoch, ako sú šálky na kávu alebo podšálky. SunWaves bol vynájdený s ohľadom na útrapy roka COVID-19, aby vám pomohol vychutnať si gesto, ako je bezpečné pitie čaju v kaviarni. Dá sa použiť v profesionálnom aj domácom prostredí, pretože jednoduchým gestom sa sterilizuje vo veľmi krátkom čase prostredníctvom UV-C svetla, ktoré má dlhú životnosť a minimálnu údržbu, čím pomáha znižovať množstvo jednorazového materiálu.

Ocenenie

Nagrada

Ocenenie Tento dizajn je realizovaný s cieľom prispieť k normalizácii života počas sebaizolácie a vytvoriť špeciálne ocenenie pre víťazov online turnajov. Dizajn ceny predstavuje premenu pešiaka na kráľovnú ako uznanie pokroku hráča v šachu. Ocenenie pozostáva z dvoch plochých figúrok, kráľovnej a pešiaka, ktoré sú do seba vložené vďaka úzkym štrbinám tvoriacim jeden pohár. Dizajn ocenenia je odolný vďaka nehrdzavejúcej oceli a je vhodný na prepravu k víťazovi poštou.

Vešiak

Linap

Vešiak Tento elegantný vešiak na šaty poskytuje riešenia na niektoré z najväčších problémov - náročnosť vkladania oblečenia s úzkym golierom, náročnosť zavesenia spodnej bielizne a trvanlivosť. Inšpiráciou pre dizajn bola kancelárska spinka, ktorá je súvislá a trvácna a finálne tvarovanie a výber materiálu bol spôsobený riešením týchto problémov. Výsledkom je skvelý produkt, ktorý uľahčuje každodenný život koncovému užívateľovi a zároveň pekný doplnok butiku.

Ochrana Obrazovky Mobilných Hier

Game Shield

Ochrana Obrazovky Mobilných Hier Monifilm's Game Shield je 9H tvrdené sklo na ochranu obrazovky vyrobené pre ERA mobilných zariadení 5G. Je optimalizovaný pre intenzívne a predĺžené sledovanie obrazovky s Ultra Screen Smoothness len s hrúbkou 0,08 mikrometra, aby ho používateľ mohol posúvať a dotýkať sa optimálnou rýchlosťou a presnosťou, vďaka čomu je ideálny pre mobilné hry a zábavu. Poskytuje tiež 92,5-percentnú priepustnosť obrazovky s nulovou červenou iskrivou a ďalšími funkciami na ochranu zraku, ako je Anti Blue Light a Anti-Glare pre dlhodobé pohodlie pri sledovaní. Game Shield je možné vyrobiť pre telefóny Apple iPhone aj Android.

Bežecké Medaily

Riga marathon 2020

Bežecké Medaily Medaila k 30. výročiu Medzinárodného maratónu v Rige má symbolický tvar spájajúci dva mosty. Nekonečne súvislý obraz reprezentovaný 3D zakrivenou plochou je navrhnutý v piatich veľkostiach podľa najazdených kilometrov medaily, ako napríklad celý maratón a polmaratón. Povrchová úprava je matná bronzová a na zadnej strane medaily je vyrytý názov turnaja a počet najazdených kilometrov. Stuha je zložená z farieb mesta Riga s prechodmi a tradičnými lotyšskými vzormi v súčasných vzoroch.

Program Udalostí Dizajnu

Russian Design Pavilion

Program Udalostí Dizajnu výstavy, súťaže návrhov, workshopy, vzdelávacie konzultačné a vydavateľské projekty zamerané na propagáciu ruských dizajnérov a značiek v zahraničí. Naše aktivity stimulujú rusky hovoriacich dizajnérov, aby si prostredníctvom medzinárodných projektov zdokonalovali svoje vedomosti a zručnosti a pomohli im pochopiť ich úlohu v komunite dizajnérov, ako propagovať a zvyšovať konkurencieschopnosť svojich výrobkov a vytvárať skutočné inovácie.