Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kabelka, Večerná Taška

Tango Pouch

Kabelka, Večerná Taška Puzdro Tango je vynikajúca taška so skutočne inovatívnym dizajnom. Jedná sa o nositeľné umelecké dielo, ktoré sa nosí na náramku a umožňuje vám mať voľné ruky. Vo vnútri je dostatok priestoru a konštrukcia skladacieho magnetu umožňuje neočakávané ľahké a široké otvorenie. Puzdro je vyrobené z mäkkej voskovanej lýtkovej kože pre neuveriteľne príjemný dotyk rukoväte a nafúknutých bočných vložiek, ktoré sú zámerne v kontraste s konštrukciou hlavného tela vyrobeného z takzvanej glazovanej kože.

Kabát, Ktorý Je Možné Previesť,

Eco Furs

Kabát, Ktorý Je Možné Previesť, Kabát, ktorý môže mať 7 v 1, je inšpirovaný rušnou kariérnou dámou, ktorá sa rozhodla pre jedinečný, ekologický a funkčný denný šatník. V ňom je starý, ale opäť trendový, ručne šitý škandinávsky textil Rya Rug moderne interpretovaný, čo vedie k nasadeniu vlnených odevov, ktoré sú z hľadiska výkonu podobné kožušinám. Rozdiel je v detailoch a šetrnosti k životnému prostrediu. V priebehu rokov boli výrobky Eco Furs testované v rôznych európskych zimných podnebiach, ktoré pomohli zdokonaliť vlastnosti tohto kabátu a ostatných posledných kúskov.

Oblečenie

Bamboo lattice

Oblečenie Vo Vietname vidíme techniku bambusovej mriežky v mnohých výrobkoch, ako sú člny, nábytok, kuracie klietky, lucerny ... Bambusová mriežka je silná, lacná a ľahko vyrobiteľná. Mojou víziou je vytvoriť módne oblečenie, ktoré je vzrušujúce a elegantné, sofistikované a očarujúce. Tento detail z bambusovej mriežky som použil na niektoré z módy prevedením surovej, tvrdej pravidelnej mriežky na mäkký materiál. Moje návrhy kombinujú tradíciu s modernou formou, tvrdosťou mriežky a jemnosťou piesku jemných tkanín. Zameriavam sa na formu a detaily, ktoré nositeľovi prinášajú šarm a ženskosť.

Diamantový Prsteň

The Great Goddess Isida

Diamantový Prsteň Isida je 14K zlatý prsteň, ktorý sa vám nasunie na prst a vytvorí očarujúci vzhľad. Fasáda prsteňa Isida je ozdobená jedinečnými prvkami, ako sú diamanty, ametysty, citríny, tsavorit, topaz a doplnené bielym a žltým zlatom. Každý kus má svoj vlastný špecifikovaný materiál, vďaka čomu je jedinečný. Fasáda plochého skla na nakrájaných drahokamoch navyše odráža rôzne lúče svetla v rôznych prostrediach, čím prsteňu dodáva exkluzívny charakter.

Náhrdelník

Scar is No More a Scar

Náhrdelník Dizajn má dramatický bolestivý príbeh. Inšpirovalo sa to mojou nezabudnuteľnou trápnou jazvou na tele, ktorú spálili silné ohňostroje, keď som mal 12 rokov. Keď sa ma snažil pokryť tetovaním, upozornil ma, že by bolo horšie pokryť strach. Každý má svoju jazvu, každý má svoj nezabudnuteľný bolestivý príbeh alebo históriu, najlepším riešením pre liečenie je naučiť sa tomu čeliť a silne ho prekonať, skôr ako ho zakryť alebo sa z neho pokúsiť utiecť. Preto dúfam, že ľudia, ktorí nosia moje šperky, sa môžu cítiť silnejší a pozitívnejší.

Spojené Hodinky

COOKOO

Spojené Hodinky COOKOO ™, prvý návrhár inteligentných hodiniek na svete, ktorý kombinuje analógový pohyb s digitálnym displejom. S ikonickým dizajnom pre svoje ultra čisté línie a inteligentné funkcie hodinky zobrazujú preferované upozornenia zo smartfónu alebo iPadu. Vďaka aplikácii COOKOO App ™ majú používatelia neustále kontrolu nad svojim prepojeným životom výberom toho, ktoré upozornenia a upozornenia chcú dostávať priamo na svoje zápästie. Stlačením prispôsobiteľného tlačidla COMMAND umožníte diaľkové spustenie fotoaparátu, prehrávanie hudby na diaľkovom ovládači, jednodotykové prihlásenie na Facebook a mnoho ďalších možností.