Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Tote Bag

Totepographic

Tote Bag Topograficky inšpirovaný dizajnový tote bag, ktorý slúži ako ľahký prenos, najmä počas tých náročných dní strávených nakupovaním alebo behom pochôdzok. Kapacita tašky Tote je ako hora a dokáže pojať alebo nosiť veľa vecí. Orámovaná kosť tvorí celkovú štruktúru vaku, topografická mapa má byť povrchovým materiálom rovnako ako nerovný horský povrch.

Prívesok

Taq Kasra

Prívesok Taq Kasra, čo znamená kasra arch, je mementom Sasanského kráľovstva, ktoré je teraz v Iraku. Tento prívesok inšpirovaný geometriou Taq kasry a veľkosťou bývalých suverenít, ktoré mali svoju štruktúru a subjektivizmus, sa v tejto architektonickej metóde použil na vytvorenie tohto étosu. Najdôležitejšou vlastnosťou je moderný dizajn, ktorý z neho urobil kus so zreteľným pohľadom, takže z bočného pohľadu vyzerá ako tunel a prináša subjektivizmus a tvorí čelný pohľad, ktorý vytvoril klenutý priestor.

Dámska Kolekcia

Utopia

Dámska Kolekcia V tejto kolekcii bola Yina Hwang inšpirovaná najmä tvarmi, ktoré sú symetrické a asymetrické s nádychom podzemnej hudobnej kultúry. Kurátorku tejto zbierky kurátorka založila na svojom kľúčovom okamihu sebavedomia, aby vytvorila kolekciu funkčných, ale abstraktných odevov a doplnkov, ktoré stelesňujú príbeh jej zážitku. Každá tlač a látka v projekte je originálna a ako základ látok používala hlavne PU kožu, satén, Power Mash a Spandex.

Náhrdelník A Náušnice Sada

Ocean Waves

Náhrdelník A Náušnice Sada Náhrdelník z oceánskych vĺn je prekrásny kúsok súčasných šperkov. Základnou inšpiráciou tohto dizajnu je oceán. Je to rozľahlosť, vitalita a čistota, ktoré sú kľúčovými prvkami premietanými v náhrdelníku. Dizajnér použil vyváženú rovnováhu modrej a bielej na predstavenie vízie striekajúcej vlny oceánu. Je ručne vyrábané z bieleho zlata 18 K a posiate diamantmi a modrým zafírom. Náhrdelník je pomerne veľký, ale jemný. Je navrhnutý tak, aby zodpovedal všetkým formám oblečenia, ale je vhodnejší na spárovanie s výstrihom, ktorý sa neprekrýva.

Potlač Textilu

The Withering Flower

Potlač Textilu Vädnúca kvetina je oslavou sily kvetinového obrazu. Kvetina je populárny predmet písaný ako zosobnenie v čínskej literatúre. Na rozdiel od popularity kvitnúceho kvetu sú obrazy rozpadajúceho sa kvetu často spájané s jinxom a tabu. Zbierka sa zameriava na to, čo formuje vnímanie komunity tým, čo je vznešené a nadšené. Textilná technika, navrhnutá v tylových šatách s dĺžkou 100 až 200 cm, sieťotlač na priesvitných sieťovinách, umožňuje, aby výtlačky zostali nepriehľadné a pružné na sieťovine, čím vytvárajú vzhľad výtlačkov vo vzduchu.

Prsteň

Arch

Prsteň Návrhár sa inšpiruje tvarom oblúkových štruktúr a dúhy. Dva motívy - tvar oblúka a kvapky, sa spoja do jedného trojrozmerného tvaru. Kombináciou minimálnych línií a tvarov a využitím jednoduchých a bežných motívov je výsledkom jednoduchý a elegantný prsteň, ktorý je odvážny a hravý tým, že poskytuje priestor na tok energie a rytmu. Z rôznych uhlov sa tvar krúžku mení - tvar kvapky sa pozoruje z predného uhla, tvar oblúka sa pozoruje z bočného uhla a kríž sa pozerá z horného uhla. To poskytuje užívateľovi stimuláciu.