Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedálenský Stôl

Augusta

Jedálenský Stôl Augusta interpretuje klasický jedálenský stôl. Zastúpenie generácií pred nami sa zdá, že dizajn vyrastie z neviditeľného koreňa. Nohy stola sú orientované k tomuto spoločnému jadru a siahajú až k držaniu stolovej dosky prispôsobenej knihe. Masívne európske orechové drevo bolo vybrané pre jeho význam múdrosti a rastu. Drevo obvykle vyhodené výrobcami nábytku sa používa na riešenie jeho problémov. Uzly, trhliny, chvenie vetra a jedinečné víry rozprávajú príbeh života stromu. Jedinečnosť dreva umožňuje tomuto príbehu žiť v kúsku rodinného dedičstva.

Názov projektu : Augusta , Meno dizajnérov : Miles J Rice, Meno klienta : Rice & Rice Fine Furniture.

Augusta  Jedálenský Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.