Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Web Design A Ux

Si Me Quiero

Web Design A Ux Webová stránka Sí, Me Quiero je priestor, ktorý pomáha byť sám sebou. Na uskutočnenie projektu sa museli uskutočniť rozhovory a preskúmať sociálny a kultúrny kontext v súvislosti so ženami; jej projekcia v spoločnosti a so sebou. Dospelo sa k záveru, že web bude sprevádzať a bude vykonávaný s prístupom, ktorý pomôže milovať sa. V dizajne sa odráža jednoduchosť s neutrálnymi tónmi pomocou červených kontrastov, ktoré upozorňujú na určité akcie, farby značky knihy publikované klientom. Inšpirácia prišla z umenia konštruktivizmu.

Názov projektu : Si Me Quiero, Meno dizajnérov : Ana Ramirez, Meno klienta : Little Red studio.

Si Me Quiero Web Design A Ux

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.