Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Reštaurácia Bar Na Streche

The Atticum

Reštaurácia Bar Na Streche Čaro reštaurácie v industriálnom prostredí by sa malo odraziť v architektúre a zariadení. Čierno-sivá vápenná omietka, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre tento projekt, je toho dôkazom. Jeho jedinečná hrubá štruktúra prechádza všetkými miestnosťami. Pri detailnom prevedení boli zámerne použité materiály ako surová oceľ, ktorej zvarové švy a stopy po brúsení zostali viditeľné. Tento dojem je podporený výberom okien muttin. S týmito studenými prvkami kontrastuje teplé dubové drevo, ručne hobľované parkety z rybej kosti a plne osadená stena.

Názov projektu : The Atticum, Meno dizajnérov : Florian Studer, Meno klienta : The Atticum.

The Atticum Reštaurácia Bar Na Streche

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.