Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Spoločné Spoločné Priestory

Highpark Suites

Spoločné Spoločné Priestory Highpark Suites Common Areas skúmajú bezproblémovú integráciu mestského životného štýlu Gen-Y s ekologickým životom, obchodom, oddychom a komunitou. Od lobby s veľkým faktorom po sochárske súdy, funkčné sály a funky zasadacie miestnosti sú tieto priestory vhodné pre obyvateľov, aby ich mohli používať ako rozšírenie svojich domovov. Inšpirovaný plynulým vnútorným životom v interiéri, flexibilitou, interaktívnymi okamihmi a paletou mestských farieb a textúr, MIL Design posunul hranice a vytvoril jedinečnú, udržateľnú a holistickú komunitu, v ktorej má každý priestor na mysli obyvateľov a tropické prostredie.

Názov projektu : Highpark Suites , Meno dizajnérov : MIL Design & Construction, Meno klienta : MIL Design.

Highpark Suites  Spoločné Spoločné Priestory

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.