Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Občerstvenie

Have Fun Duck Gift Box

Občerstvenie Darčeková krabička Have Fun Duck je špeciálna darčeková krabička pre mladých ľudí. Dizajn, inšpirovaný hračkami, hrami a filmami v pixelovom formáte, zobrazuje pre mladých ľudí „jedlo mesto“ so zaujímavými a podrobnými ilustráciami. Obraz IP bude integrovaný do ulíc mesta a mladí ľudia milujú šport, hudbu, hip-hop a ďalšie zábavné aktivity. Zažite zábavné športové hry a zároveň si užívajte jedlo, vyjadrite mladý, zábavný a šťastný životný štýl.

Názov projektu : Have Fun Duck Gift Box, Meno dizajnérov : Pufine Creative, Meno klienta : Zhou Hei Ya International Holdings Company Limited.

Have Fun Duck Gift Box Občerstvenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.