Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Konferenčný Stolík

Cube

Konferenčný Stolík Dizajn bol inšpirovaný geometrickými sochami Golden Ratio a Mangiarotti. Forma je interaktívna a ponúka užívateľovi rôzne kombinácie. Dizajn pozostáva zo štyroch konferenčných stolíkov rôznych veľkostí a z puzdra usporiadaného okolo kocky, ktorá je osvetľovacím prvkom. Prvky dizajnu sú multifunkčné, aby vyhovovali potrebám užívateľa. Výrobok sa vyrába z korianového materiálu a preglejky.

Názov projektu : Cube, Meno dizajnérov : Meltem Eti Proto, Julide Arslan, Meno klienta : Meltem Eti Proto, Jülide Arslan.

Cube Konferenčný Stolík

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.