Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Nosič Pre Domáce Zvieratá

Pawspal

Nosič Pre Domáce Zvieratá Nosič Pawspal Pet šetrí energiu a pomáha majiteľovi zvieratka rýchlo dospieť. Pre dizajnový koncept Pawspal nosič pre domáce zvieratá inšpirovaný vesmírnym raketoplánom, s ktorým môžu svojich milých miláčikov vziať kamkoľvek chcú. A ak majú ešte jedného domáceho maznáčika, môžu umiestniť ďalšieho na vrch a na spodok pripojiť kolieska na ťahanie nosičov. Okrem toho Pawspal navrhol s vnútorným ventilačným ventilátorom, aby bol pohodlný pre domáce zvieratá a ľahko sa nabíjal pomocou USB C.

Názov projektu : Pawspal, Meno dizajnérov : Passakorn Kulkliang, Meno klienta : SYRUB Studio.

Pawspal Nosič Pre Domáce Zvieratá

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.