Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa bola pôvodne navrhnutá pre značku detského oblečenia. Inšpirácia pochádza z hračiek z kapsúl, ktoré deti získavajú z predajných automatov, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v obchodoch. Pri pohľade na lampu je možné vidieť veľa farebných hračiek z kapsuly, z ktorých každá nesie prianie a potešenie, ktoré prebudia mladú dušu. Počet kapsúl sa dá upraviť a obsah sa môže meniť podľa vašich predstáv. Od každodenných drobností až po špeciálne dekorácie sa každý objekt, ktorý vložíte do kapsúl, stane vašim jedinečným príbehom, čím kryštalizuje váš život a stav mysle v určitom čase.

Názov projektu : Capsule Lamp, Meno dizajnérov : Lam Wai Ming, Meno klienta : .

Capsule Lamp Lampa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.