Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stolný Interaktívny Stojan

Ubiquitous Stand

Stolný Interaktívny Stojan Tento všadeprítomný stolný stojan je určený na interakciu ľudí s dennými snami. Otvory sú usporiadané a aditívne zväčšené kvetmi, lízatkami alebo predmetmi, ktoré sa prispôsobujú jeho vzoru z rôznych orientácií. Chrómovaný povrch odráža a mení tóny zobrazovaných objektov a ľudia s nimi interagujú.

Názov projektu : Ubiquitous Stand, Meno dizajnérov : Naai-Jung Shih, Meno klienta : .

Ubiquitous Stand Stolný Interaktívny Stojan

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.