Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

la SINFONIA de los ARBOLES

Stôl Stôl la SINFONIA de los ARBOLES je hľadaním poézie v dizajne... Les pri pohľade zo zeme je ako stĺpy miznúce do neba. Nemôžeme ich vidieť zhora; les z vtáčej perspektívy pripomína hladký koberec. Vertikalita sa stáva horizontalitou a stále zostáva jednotná vo svojej dualite. Podobne aj stôl la SINFONIA de los ARBOLES pripomína konáre stromov, ktoré tvoria stabilnú základňu pre subtílnu dosku, ktorá spochybňuje silu gravitácie. Len sem-tam sa cez konáre stromov mihnú slnečné lúče.

Názov projektu : la SINFONIA de los ARBOLES, Meno dizajnérov : Dagmara Oliwa, Meno klienta : FORMA CAPRICHOSA.

la SINFONIA de los ARBOLES Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.