Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inštalácia

The Reflection Room

Inštalácia Reflexná miestnosť, inšpirovaná červenou farbou, ktorá symbolizuje šťastie v čínskej kultúre, je priestorový zážitok, ktorý bol vytvorený úplne z červených zrkadiel a vytvára nekonečný priestor. Vnútri typografia zohráva úlohu pri spájaní publika s každou z hlavných hodnôt čínskeho Nového roka a nabáda ľudí, aby sa zamysleli nad rokom, ktorý bol rokom a nadchádzajúcim rokom.

Názov projektu : The Reflection Room, Meno dizajnérov : Beck Storer, Meno klienta : Emporium Melbourne.

The Reflection Room Inštalácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.