Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Čaju

Seven Tea House

Balenie Čaju Tea Hall Značka, ktorá sníma rozliaty a rozptyľujúci čaj voľne a neuspěchane, koncept procesu varenia čaju, silný alebo slabý, nepredvídateľne sa transformuje ako prvok maľovania čaju pri ochutnávaní čaju. Neformálne kúzlo brať čaj ako atrament a používať prst ako pero, načrtávať rozsiahlu myseľ rodiny čajových sál obývajúcich krajinu. Originálny dizajn obalu vytvára príjemnú atmosféru a vyjadruje príjemnú dobu života s čajom.

Názov projektu : Seven Tea House, Meno dizajnérov : Existence Design Co., Ltd, Meno klienta : Seven Tea House.

Seven Tea House Balenie Čaju

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.