Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčný Vozík

Km31

Multifunkčný Vozík Patrick Sarran vytvoril Km31 pre široké spektrum použití v reštauráciách. Hlavným obmedzením bola multifunkčnosť. Tento vozík je možné použiť jednotlivo na servírovanie jedného stola, alebo v rade s ostatnými na bufet. Dizajnér vymyslel kĺbovú vrchnú časť Krion namontovanú na tej istej kolesovej základni, ktorú navrhol pre celý rad vozíkov, ako je KEZA a neskôr Kvin, Bylinná čajová záhrada a Kali, ktoré spoločne pomenovali sériu K. Tvrdosť Krionu umožňovala výber úplného ľahkého prevedenia so stabilitou potrebnou pre luxusné zariadenie.

Názov projektu : Km31, Meno dizajnérov : Patrick Sarran, Meno klienta : QUISO SARL.

Km31 Multifunkčný Vozík

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.