Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Adaptérový Systém Pre Profesionálne Natáčanie

NiceDice

Adaptérový Systém Pre Profesionálne Natáčanie NiceDice-System je prvý multifunkčný adaptér v kamerovom priemysle. Je preto celkom príjemné pripevniť ku kamere vybavenie s rôznymi štandardmi montáže od rôznych značiek - napríklad svetlá, monitory, mikrofóny a vysielače - presne podľa situácie, v akej sú potrebné. Dokonca aj nové vyvíjajúce sa montážne štandardy alebo novo zakúpené vybavenie je možné ľahko integrovať do systému ND iba zakúpením nového adaptéra.

Názov projektu : NiceDice, Meno dizajnérov : Nils Fischer, Meno klienta : .

NiceDice Adaptérový Systém Pre Profesionálne Natáčanie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.