Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Knižnica

Amheba

Knižnica Organická knižnica s názvom Amheba je poháňaná algoritmom, ktorý obsahuje variabilné parametre a súbor pravidiel. Koncepcia topologickej optimalizácie sa používa na odľahčenie štruktúry. Vďaka presnej logike skladačky je možné ju kedykoľvek rozložiť a preniesť. Jedna osoba je schopná nosiť kusy a zostaviť 2,5-metrovú konštrukciu. Na realizáciu bola použitá technológia digitálnej výroby. Celý proces bol riadený iba v počítačoch. Technická dokumentácia nebola potrebná. Dáta boli odoslané do 3-osého CNC stroja. Výsledkom celého procesu je odľahčená štruktúra.

Názov projektu : Amheba, Meno dizajnérov : George Šmejkal, Meno klienta : Parametr Studio.

Amheba Knižnica

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.