Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umývadlový Nábytok

Eva

Umývadlový Nábytok Inšpirácia dizajnéra vychádza z minimálneho dizajnu a jeho použitia ako tichého, ale osviežujúceho prvku do kúpeľňového priestoru. Vyplývalo to z výskumu architektonických foriem a jednoduchého geometrického objemu. Povodie by mohlo byť potenciálne prvkom, ktorý definuje rôzne priestory v okolí a súčasne v jeho strede. Je veľmi ľahko použiteľný, čistý a odolný tiež. Existuje niekoľko variantov vrátane samostatného osadenia, sedenia na stene a pripevnenia na stenu, ako aj jednoduchého alebo dvojitého umývadla. Zmeny farby (farby RAL) pomôžu integrovať dizajn do priestoru.

Názov projektu : Eva, Meno dizajnérov : iñaki leite, Meno klienta : iñaki leite, architect.

Eva Umývadlový Nábytok

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.