Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kozmetické Balenie

Clive

Kozmetické Balenie Koncept obalu kozmetiky Clive sa zrodil ako iný. Jonathan nechcel len vytvoriť ďalšiu značku kozmetiky s bežnými výrobkami. Odhodlaný skúmať väčšiu citlivosť a o niečo viac, ako verí v oblasti osobnej starostlivosti, sa venuje jednému z hlavných cieľov. Rovnováha medzi telom a mysľou. S havajským dizajnom inšpirovaným kombináciou tropických listov, tonality mora a hmatového zážitku z balíčkov získate pocit relaxácie a pokoja. Táto kombinácia umožňuje navrhnúť zážitok z tohto miesta.

Názov projektu : Clive, Meno dizajnérov : Jonathan Nacif de Andrade, Meno klienta : Cosmetics Clive.

Clive Kozmetické Balenie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.