Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pohovka

Shell

Pohovka Pohovka Shell sa objavila ako kombinácia obrysov morských mušlí a módnych trendov v napodobňovaní technológie exoskeletov a 3D tlače. Cieľom bolo vytvoriť pohovku s efektom optickej ilúzie. Mal by sa používať ľahký a vzdušný nábytok doma aj vonku. Na dosiahnutie účinku ľahkosti sa použila sieť z nylonových lán. Tvrdosť jatočného tela je tak vyvážená tkaním a mäkkosťou siluetových línií. Pevná základňa pod rohovými časťami sedadla môže byť použitá ako bočné stoly a mäkké horné sedadlá a vankúše dokončujú kompozíciu.

Názov projektu : Shell, Meno dizajnérov : Natalia Komarova, Meno klienta : Alter Ego Studio.

Shell Pohovka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.