Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Svietidlo

vanory Estelle

Svietidlo Estelle kombinuje klasický dizajn v podobe valcového, ručne vyrábaného skleneného tela s inovatívnou technológiou osvetlenia, ktorá vytvára trojrozmerné svetelné efekty na textilnom tienidlo. Estelle, zámerne navrhnutá tak, aby premenila svetelné nálady na emocionálny zážitok, ponúka nekonečnú škálu statických a dynamických nálad, ktoré vytvárajú najrôznejšie farby a prechody, ovládané pomocou dotykového panela na svietidle alebo aplikácie pre smartfóny.

Názov projektu : vanory Estelle, Meno dizajnérov : Chris Herbold, Meno klienta : vanory.

vanory Estelle Svietidlo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.