Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umelecká Inštalácia

Pretty Little Things

Umelecká Inštalácia Pretty Little Things skúma svet lekárskeho výskumu a zložité snímky, ktoré sú pozorované pod mikroskopom, a interpretuje ich do moderných abstraktných vzorov prostredníctvom výbuchov vibrujúcej palety farieb fluro. Je to viac ako 250 metrov dlhá s viac ako 40 samostatnými umeleckými dielami, jedná sa o rozsiahlu inštaláciu, ktorá verejnosti prináša krásu výskumu.

Názov projektu : Pretty Little Things, Meno dizajnérov : Beck Storer, Meno klienta : Metro Tunnel Project.

Pretty Little Things Umelecká Inštalácia

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.